LAMPROBE

Bezinwazyjna mikrochirurgia – usuwanie naczynek i zmian skórnych, dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii doskonale sprawdza się i zastępuje przestarzałe już metody chirurgiczne i ciekły azot.

Radiotermoliza zmian skórnych opracowana została przez kanadyjskiego specjalistę i podbija rynek kosmetologiczny na całym  świecie. Zastosowana technologia jest  skuteczna i bezpieczna. Nowoczesne i zaawanasowane urządzenie LAMPROBE, wykorzystując oddziaływanie fal radiowych, wykonuje zabiegi, które zamykają naczynka krwionośne oraz usuwają nieprawidłowości dermatologiczne. Dzięki oddziaływaniu fali radiowej zabieg jest całkowicie bezinwazyjny, nie dochodzi do przerwania ciągłości naskórka. Metoda ta gwarantuje najwyższe standardy i precyzję. Zabieg jest krótki i nie wymaga znieczulenia.

W przeciwieństwie do usuwania zmian lasem lub ciekłym azotem, zabieg wykonany aparatem LAMPROBE polega na działaniu punktowym na naczynko lub zmianę dermatologiczną. Podczas zabiegu nie są naruszane zdrowe tkanki, otaczające defekt skórny. Metoda  jest komfortowa, a miejsca po zabiegu goją się bardzo szybko. Ten sposób został zatwierdzony przez FDA, a aparat LAMPROBE posiada certyfikat CE.

Zabieg polega na przyłożeniu cienkiej elektrody do zmiany lub naczynia krwionośnego. Przewodzona energia przez elektrodę igłową przyciąga płyny na powierzchnię skóry lub w obszarze jej nieregularności. W momencie przepływu energii następuje efekt termokoagulacji lub termolizy- odparowania nieregularności skóry (np. ropnych krostek trądzikowych). Zaletą, która wyróżnia LAMPROBE od innych urządzeń, jest fakt, że elektroda nie nagrzewa się i nie parzy powierzchni skóry. Aparat działa precyzyjnie w miejscu przyłożenia elektrody, a efekty są w większości przypadków widoczne od razu po zabiegu.

Wskazania do  zastosowania LAMPROBE

  • zamykanie naczynek krwionośnych, małe „pajączki”,
  • zamykanie naczyniaka gwiaździstego (tzw. znamię pająkowate);
  • zamykanie naczyniaka wiśniowego (plamki Campbell de Morgana);
  • usuwanie włókniaków, brodawek płaskich;
  • usuwanie prosaków, kaszaków;
  • osuszanie ropnych zmian trądzikowych.

Zapisy pod numerem telefonu +48 662 105 271