Zabieg Geneo™

Inspiracją do stworzenia Geneo™ były gorące źródła, znane z właściwości dotleniających skórę. Symulując takie działanie, Geneo™ wywołuje w organizmie reakcję zwaną „efektem Bohra”, w wyniku której tlen wysyłany jest do obszaru poddanego zabiegowi. Jednocześnie, Geneo™ złuszcza skórę, tworząc idealne środowisko do wchłaniania się niezbędnych składników odżywczych zarówno w trakcie jak i po zabiegu.

Geneo™ to przełomowa technologia Microbubble Energy 3 w 1, która oferuje kompletną pielęgnację skóry: złuszczanie zewnętrznej warstwy skóry, wchłanianie podstawowych składników rewitalizujących skórę oraz naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz. W technologii wykorzystywane są opatentowane kapsułki: NeoRevive i NeoBright oraz żel zabiegowy. Wzajemne oddziaływanie na siebie kapsułek i żelu zabiegowego powoduje wytwarzanie na skórze niezliczonej ilości mikropęcherzyków, zawierających CO2, które zmniejszają powinowactwo hemoglobiny do tlenu, uwalniając go do tkanek i natychmiast dotleniając skórę. Kapsułka NeoRevive – odmłodzenie skóry: redukcja zmarszczek i ujędrnienie skóry, zmniejszenie porów, poprawa gęstości i jej odżywienie, zdrowszy i bardziej promienny wygląd. Kapsułka NeoBright – rozjaśnienie i odżywienie skóry, rozświetlenie i promienny wygląd, naturalne dotlenienie i nawilżenie, wyrównanie kolorytu, poprawa gęstości.

Wskazania do zabiegu: odmładzanie skóry, rozświetlenie, łagodne postacie trądziku, przebarwienia, nawilżenie skóry, wyrównanie kolorytu, poprawa struktury, złuszczenie zrogowaciałego naskórka.

Zapisy pod numerem telefonu +48 662 105 271